Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > TNPW060369K8DETA
Poproś o wycenę
polski
2322179Obraz TNPW060369K8DETA.Dale / Vishay
TNPW060369K8DETA
  • Part Number
    TNPW060369K8DETA
  • Opis
    RES 69.8K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Tolerancja
    ±0.5%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±25ppm/°C
  • Rozmiar / Wymiar
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Tryb panel
    69.8 kOhms
  • Moc (W)
    0.1W, 1/10W
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • szczegółowy opis
    69.8 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film