Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > TNPW06031K50DETA
Poproś o wycenę
polski
6131909Obraz TNPW06031K50DETA.Dale / Vishay
TNPW06031K50DETA
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
5000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    TNPW06031K50DETA
  • Opis
    RES 1.5K OHM 0.5% 1/10W 0603
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±0.5%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±25ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    0603
  • Rozmiar / Wymiar
    0.061" L x 0.033" W (1.55mm x 0.85mm)
  • Seria
    TNPW
  • Tryb panel
    1.5 kOhms
  • Moc (W)
    0.1W, 1/10W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    0603 (1608 Metric)
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 125°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    15 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.022" (0.55mm)
  • cechy
    Military
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    1.5 kOhms ±0.5% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Military Thin Film