Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RN65D8062FRE6
Poproś o wycenę
polski
822609
RN65D8062FRE6
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RN65D8062FRE6
  • Opis
    RES 80.6K OHM 1/2W 1% AXIAL
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±100ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    Axial
  • Rozmiar / Wymiar
    0.180" Dia x 0.562" L (4.57mm x 14.27mm)
  • Seria
    Military, MIL-R-10509/2, RN65
  • Tryb panel
    80.6 kOhms
  • Moc (W)
    0.5W, 1/2W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    Axial
  • Inne nazwy
    RN65D8062FRE6-MIL
  • temperatura robocza
    -65°C ~ 175°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    38 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    80.6 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film