Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RN60C1872FRE6
Poproś o wycenę
polski
RN60C1872FRE6
  • Part Number
    RN60C1872FRE6
  • Opis
    RES 18.7K OHM 1/4W 1% AXIAL
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±50ppm/°C
  • Rozmiar / Wymiar
    0.145" Dia x 0.344" L (3.68mm x 8.74mm)
  • Tryb panel
    18.7 kOhms
  • Moc (W)
    0.25W, 1/4W
  • Inne nazwy
    RN60C1872FRE6-MIL
  • temperatura robocza
    -65°C ~ 175°C
  • szczegółowy opis
    18.7 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film