Dom > Produkty > Rezystory > Przekaźniki rezystancyjne > RN50C2940FRE6
Poproś o wycenę
polski
2449119Obraz RN50C2940FRE6.Dale / Vishay
RN50C2940FRE6
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    RN50C2940FRE6
  • Opis
    RES 294 OHM 1/20W 1% AXIAL
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Zawiera ołów / RoHS niezgodny
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±50ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    Axial
  • Rozmiar / Wymiar
    0.065" Dia x 0.150" L (1.65mm x 3.81mm)
  • Seria
    Military, MIL-R-10509/8, RN50
  • Tryb panel
    294 Ohms
  • Moc (W)
    0.05W, 1/20W
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    Axial
  • Inne nazwy
    RN50C2940FRE6-MIL
  • temperatura robocza
    -65°C ~ 175°C
  • Liczba zakończeń
    2
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    15 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Contains lead / RoHS non-compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
  • cechy
    Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    294 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film