Dom > Produkty > Złącza, połączenia > Złącza okrągłe - obudowy > KJB0T17F26BA
Poproś o wycenę
polski
KJB0T17F26BA
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    KJB0T17F26BA
  • Opis
    CONN RCPT HSG FMALE 26POS PNL MT
  • Stan ołowiu / status RoHS
    Bezołowiowa / zgodna z RoHS
  • Model ECAD
  • Rodzaj
    For Female Sockets
  • Zastawianie
    Unshielded
  • Rozmiar osłony, MIL
  • Rozmiar osłony - Insert
    17-26
  • Materiał powłoki
    Aluminum Alloy
  • Wykończenie powłoki
    Electroless Nickel
  • Seria
    KJB
  • Opakowania
    Bulk
  • Orientacja
    A
  • temperatura robocza
    -65°C ~ 200°C
  • Liczba biegunów
    26
  • Uwaga
    Contacts Not Included
  • Rodzaj mocowania
    Panel Mount
  • element mocowania
    Flange
  • Materiał Palność ocena
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    12 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wstaw materiał
    Plastic
  • Stopień ochrony
    Environment Resistant
  • zawiera
  • Kolor obudowy
    Silver
  • cechy
  • mocowanie Rodzaj
    Threaded
  • szczegółowy opis
    26 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount