Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > 653P14852I3T
Poproś o wycenę
polski
384187Obraz 653P14852I3T.CTS Electronic Components
653P14852I3T
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    653P14852I3T
  • Opis
    OSC XO 148.5000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    3.3V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
  • Seria
    653
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Wydajność
    LVPECL
  • temperatura robocza
    -40°C ~ 85°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    14 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.055" (1.40mm)
  • Funkcjonować
    Enable/Disable
  • Stabilność częstotliwości
    ±100ppm
  • Częstotliwość
    148.5MHz
  • szczegółowy opis
    148.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    88mA