Dom > Produkty > Kryształy, oscylatory, rezonatory > Oscylatory > 637P18756C2T
Poproś o wycenę
polski
6921112Obraz 637P18756C2T.CTS Electronic Components
637P18756C2T
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1000+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    637P18756C2T
  • Opis
    OSC XO 187.5000MHZ LVPECL SMD
  • Model ECAD
  • Napięcie - Dostawa
    2.5V
  • Rodzaj
    XO (Standard)
  • Rozmiar / Wymiar
    0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
  • Seria
    637
  • oceny
  • Opakowania
    Tape & Reel (TR)
  • Package / Case
    6-SMD, No Lead
  • Wydajność
    LVPECL
  • temperatura robocza
    -20°C ~ 70°C
  • Rodzaj mocowania
    Surface Mount
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    12 Weeks
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.079" (2.00mm)
  • Funkcjonować
    Enable/Disable
  • Stabilność częstotliwości
    ±20ppm
  • Częstotliwość
    187.5MHz
  • szczegółowy opis
    187.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
  • Obecny - Dostawa (Max)
    88mA