Dom > Produkty > Rezystory > Chip Resistor - mocowanie powierzchni > CRF0805-FX-R010ELF
Poproś o wycenę
polski
5437574Obraz CRF0805-FX-R010ELF.Bourns, Inc.
CRF0805-FX-R010ELF
  • Part Number
    CRF0805-FX-R010ELF
  • Opis
    RES 0.01 OHM 1% 1/2W 0805
  • Model ECAD
  • Tolerancja
    ±1%
  • Współczynnik temperaturowy
    ±100ppm/°C
  • Dostawca urządzeń Pakiet
    0805
  • Rozmiar / Wymiar
    0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
  • Seria
    CRF
  • Tryb panel
    10 mOhms
  • Moc (W)
    0.5W, 1/2W
  • Opakowania
    Original-Reel®
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric)
  • Inne nazwy
    CRF0805-FX-R010ELFDKR
  • temperatura robocza
    -55°C ~ 170°C
  • Liczba zakończeń
    2
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość - Siedzą (Max)
    0.032" (0.80mm)
  • cechy
    Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
  • Współczynnik awaryjności
  • szczegółowy opis
    10 mOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant Metal Element