Poproś o wycenę
polski
ME20A1502C01
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
250+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ME20A1502C01
  • Opis
    AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 15V 18W
  • Stan ołowiu / status RoHS
  • Arkusze danych
  • Model ECAD
  • Napięcie - Wyjście
    15V
  • Napięcie - Wejście
    90 ~ 264 VAC
  • Rozmiar / Wymiar
    3.31" L x 1.85" W x 1.50" H (84.0mm x 47.0mm x 38.0mm)
  • Seria
    ME20 (20W)
  • Region Wykorzystywane
    North America
  • Moc (W)
    18W
  • Polaryzacja
    Positive Center
  • Złącze wyjściowe
    Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 9.5mm
  • temperatura robocza
    -20°C ~ 70°C
  • Brak poboru mocy obciążenia
    100mW (Max)
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    20 Weeks
  • Typ wejścia
    Multi-Blade (Single Blade Included)
  • Złącze wejściowe
    NEMA 1-15P
  • Formularz
    Wall Mount
  • Wydajność
    Level VI
  • szczegółowy opis
    15V 18W AC/DC External Wall Mount Adapter Multi-Blade (Single Blade Included) Input
  • Obecny - Wyjście (Max)
    1.2A
  • Długość przewodu
    59" (1.50m)