Dom > Produkty > Wentylatory, zarządzanie ciepłem > Termiczne - umywalki > ATS-10F-197-C2-R0
Poproś o wycenę
polski
4452623Obraz ATS-10F-197-C2-R0.Advanced Thermal Solutions, Inc.
ATS-10F-197-C2-R0
Poproś o wycenę
Cena referencyjna (w dolarach amerykańskich)
Na stanie
1+
Zapytanie online
Specyfikacje
  • Part Number
    ATS-10F-197-C2-R0
  • Opis
    HEATSINK 45X45X10MM XCUT T766
  • Model ECAD
  • Szerokość
    1.772" (45.00mm)
  • Rodzaj
    Top Mount
  • Opór cieplny @ Natural
  • Opór cieplny @ wymuszonego przepływu powietrza
    10.90°C/W @ 100 LFM
  • Kształt
    Square, Fins
  • Seria
    pushPIN™
  • Strata mocy Rise @ Temperatura
  • pakiet chłodzony
    Assorted (BGA, LGA, CPU, ASIC...)
  • Inne nazwy
    ATS-10F-197-C2-R0-ND
    ATS18003
  • Poziom czułości na wilgoć (MSL)
    1 (Unlimited)
  • materiał wykończenia
    Blue Anodized
  • Materiał
    Aluminum
  • Standardowy czas oczekiwania producenta
    6 Weeks
  • Długość
    1.772" (45.00mm)
  • Status bezołowiowy / status RoHS
    Lead free / RoHS Compliant
  • Wysokość Off podstawy (Wysokość Fin)
    0.394" (10.00mm)